Бердичів

міська рада

Двом бердичівлянкам присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Дизайн-без-названия-3-1

77 багатодітних матерів Житомирщини, які народили та достойно виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей, а серед них і дві мешканки Бердичівської міської територіальної громади, згідно Указу Президента України від 29.01.2024 №33/2024 удостоєні почесного звання України «Мати-героїня». Урочисте вручення державних нагород та відзначення матерів–героїнь відбулося в приміщенні Житомирської ОВА. Щирі слова привітань та подяка за недоспані ночі, доброту, чуйність, ніжність та турботу, яку мами дарують своїм дітям, лунали на честь жінок.

Тетяна Абрашитова, мама шести дітей, упродовж останніх шести років працює в приватній ремонтно-будівельній фірмі «Комунальник», де цінують її ініціативність та відповідальність. Не зважаючи на зайнятість на роботі, жінка є справжньою берегинею домашнього вогнища – вона любляча матір та турботлива дружина, гарна господиня та мудра порадниця для усіх членів своєї сім’ї, особливо для доньок, які бачать у ній не лише маму, а й подругу, яка зрозуміє, підкаже, навчить. Діти Тетяни Михайлівни доброзичливі та чемні, завжди привітні та охайні. Беруть активну участь в житті навчальних закладів, де здобувають освіту, особливо в культурних заходах, благодійних ярмарках та волонтерських зборах.

Ірина Ковбасюк, мама шести дітей, більше 25 років пропрацювала в Бердичівському геріатричному пансіонаті, де завдяки спокійному та врівноваженому характеру, зарекомендувала себе сумлінною працівницею, яка відповідально ставилась до покладених на неї обов’язків. На даний час Ірина Вячеславівна займається веденням домашнього господарства, присвячує себе вихованню дітей. В її сім’ї панує злагода, затишок та любов, адже жінка докладає чималих зусиль для виховання доньки та п’ятьох синів. Донька Ірини Вячеславівни справжня помічниця, яка в усьому допомагає своїй матері, яка є для неї взірцем жінки, матері, господині. Сини шанують батьків та поважають вчителів. Завжди голові прийти на допомогу як рідним, так і товаришам. Зростають доброзичливими, комунікабельними, працьовитими, полюбляють займатися спортом.

Щиро вітаємо Тетяну Михайлівну та Ірину Вячеславівну з отриманням високих державних нагород та дякуємо за таких гарних, добрих талановитих дітей!

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради