Бердичів

міська рада

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Бердичеві: війна – це завжди трагедія. Прагнемо відновлення? Маємо перемогти окупанта.

DSC_0025-3

У День пам’яті та перемоги над нацизмом, що його Україна вперше відзначає у колі європейської спільноти, згадують та вшановують кожного борця з нацистською ідеологією. Вшановують як доблесних воїнів, так і мирних людей, котрі стали жертвами гітлерівців. Регулярні армії світу, повстанські структури, підпілля – в їхніх лавах мільйони українців у складі антигітлерівської коаліції воювали, аби повалити нацизм.

Все в Україні працювало на перемогу. Пекло війни прокотилося всією її територією, воно коштувало життя близько 8,0 млн. українців – народу, ненависного обом режимам – що нацистському, що комуністичному. «Глибока стурбованість», власне, відсутність сміливості та рішучості від світового товариства лише розпалювали апетити агресорів.

Поки росія привласнює собі перемогу над нацизмом та робить все для того, аби нагнати страх на міжнародну спільноту, в Україні переконані: та перемога – заслуга десятків держав та народів, результат надпотужного зґуртування противників нацизму, повного перебудування різних сфер життя з однією метою – не дати людиноненависництву охопити собою планету.

Бердичів та Бердичівщина знають ціну війну. Знають, кому завдячують перемогою у 2-й Світовій, кому дякують за надійний захист у великій війні з рашизмом. 08 травня живі квіти лягли до підніжжя Меморіалу Слави Героїв України та Алеї Пам’яті Захисників України. Участь у покладанні взяли Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов, їхні заступники, члени родин загиблих Героїв, представники громадськості.    

Останні новини