Бердичів

міська рада

Захист дитячих прав та зміни у складі місцевих профільних комісій: відбулося засідання виконавчого комітету

изображение_viber_2024-05-10_09-26-31-517-1

Близько половини проєктів рішень, винесених на розгляд членів виконавчого комітету, стосувалося захисту дитячих прав. Так, зокрема, чотири проєкти були пов’язані зі встановленням опіки та призначенням опікунів. Також було затверджено рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів: такий статус цього разу отримали восьмеро малолітніх та неповнолітніх дітей. Продовжено строк перебування дитини у Житомирському спеціалізованому будинку дитини.

У громаді почне діяти новий тимчасовий конкурсний комітет для проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. У зв’язку з кадровими змінами затверджено новий склад кількох комісій – з питань розміщення реклами, з розгляду відповідності паспорту маршруту регулярних спеціальних перевезень, з обстеження рекламних конструкцій з соціальною рекламою, з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та/або постачання гарячої води.

Погоджено дозвіл КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на виготовлення техумов та проєкту на приєднання до централізованого водопостачання та водовідведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини