Бердичів

міська рада

Зупинилося серце 53-річного Захисника України Олександра Чумака

Чумак-Олександр_сайт

Війна забирає життя українських оборонців. У цьому плані вона безжальна й винахідлива. Арсенал її вбивчих засобів, здається, безмежний – від ракет, бомб, снарядів та дронів до нелюдських напружень, скажених перенавантажень й усього того, проти чого виявляється безсилим людський організм.

17 травня пішов із життя 53-річний Захисник України Олександр Чумак. Олександр – уродженець Бердичева. Навчався у 4-й школі, потім – у машинобудівному коледжі (нині – БФКПЕП), після якого вступив до Вінницької політехніки. Певний час працював начальником цеха на бердичівському підприємстві з виробництва взуття, далі – на одному з виробництв у Семенівці.

У 2014-му був мобілізований до лав ЗСУ, побував у не одній гарячій точці зони АТО. Зрештою, вирішив укласти контракт та залишитися у тому самому підрозділі ЗСУ, до якої свого часу був мобілізований – у 50-му окремому ремонтно-відновлювальному полку. Ніс службу на посаді командира відділення.

Після початку широкомасштабного вторгнення Олександр Чумак не раз у складі підрозділу виїжджав до зони бойових дій, де разом із колегами-ремонтниками робив все можливе й неможливе, аби дати друге життя пошкодженій ворогом техніці. Близько тижня тому був нагороджений відзнакою Міноборони «За 10 років сумлінної служби».  

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Воїне! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Олександра Чумака та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Олександром Чумаком відбудеться у суботу 18 травня о 10:00 у Храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира і Священномученика Йосафата УГКЦ (вул. Одеська, 19-а).

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ!

Останні новини