Бердичів

міська рада

З нагоди прийдешнього Великодня родини загиблих Героїв-бердичівлян з подарунками завітали до шпиталю

DSC_0025-1

Яблука, апельсини, грейпфрути, банани, мінеральна вода – з усім цим завітали до пацієнтів шпиталю представники об’єднання родин загиблих Героїв-бердичівлян. По-перше вітаміни, кажуть, по-друге – трішки гарного настрою, та й Пасху буде з чим зустріти.

Великодній подарунок від родин загиблих бійців отримала й адміністрація шпиталю: керівник об’єднання Володимир Катюшко вручив директору закладу Павлу Журбенку ноутбук.

На подарунки збирали усією спільнотою родичів полеглих хлопців, розповідає Володимир Катюшко. Таким чином змогли назбирати на пристойний ґаджет. Так само організували збір коштів на фрукти. Підприємці, котрі вже неодноразово брали участь у подібних спільних проєктах, традиційно надали знижки на продукцію. У цій гарній справі їм знову допоміг Сергій Сугоняка, продовжує керівник об’єднання, тож йому – окремі слова вдячності.

Мали просто передати допомогу, а потрапили на справжнє мистецьке дійство: цього самого дня до шпиталю з концертною програмою завітав оркестр 199-го навчального центру ДШВ ЗСУ, а ще – і теж з подарунками – прийшли учні Гришковецького ліцею.

Ті, хто перебуває у шпиталях, заслуговує на особливу увагу і на особливі слова шани й подяки, вважає Володимир Катюшко. Скоро Великдень, нагадує, і люди святкуватимуть Воскресіння Христа. Перед тим, як увійти у життя вічне, Ісус багато й страшно страждав. Так сьогодні страждає Україна. Але й вона воскресне й відновиться, переконані рідні та близькі загиблих Героїв. Нащадки сьогоднішніх українців житимуть в успішній, розвиненій та сильній державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини