Бердичів

міська рада

Легкоатлетична «Крилата шиповка» повернулася до Бердичева

443930363_25382280378082295_3579083619041674515_n-1

Завдяки безприкладній стійкості, відданості та професійності вітчизняних Сил оборони у більшості українських міст мають можливість жити без вибухів та руйнувань. Жити, працювати, навчатися, відпочивати, займатися спортом.

До Бердичева повернулася «Крилата шиповка» – дійство, насичене здоров’ям та любов’ю до легкої атлетики. Цього разу Центральний стадіон зібрав десятки прихильників «Королеви спорту» зі всієї Житомирщини та різних регіонів України. Усіх їх привітали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, секретар міської ради, виконавчий директор обласного відділення НОК України, президент міської Федерації легкої атлетики Богдан Коляда, незмінні амбасадори цього виду спорту у Бердичева, відомі спортсмени Юлія та В’ячеслав Олішевські. Своїм натхненням та волею до перемоги підтримати українське військо закликали вони учасників змагань.

Відмашка – і забіги стартували. Налаштувавши крила у своїх шиповках, легкоатлети мало не злітали над біговими доріжками демонструючи фізичну підготовку, заґартованість та витривалість.

Фото – Володимир Миронюк