Масовий забіг з нагоди 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у ЗСУ провели у Бердичеві

DSC_0072-1

На Центральному стадіоні Бердичева зібралися дорослі й малі шанувальники бігу. Масовий забіг, організований міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», присвятили ювілейній даті: 10 років тому було започатковано цивільно-військове співробітництво у Збройних Силах України.

У 2014-му, з початком бойових дій на сході, сформували структуру цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО. Від початку агресії росії проти української держави це співробітництво виступило зв’язковою ланкою між ЗСУ, цивільним населенням та місцевими органами влади. Одним із головних його завдань було визначено національно-патріотичне виховання молоді та підготовка до національного спротиву. Забіг у Бердичеві проводився у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Бердичівська громада єдина зі своїми оборонцями, і спортивні заходи, що проходять у на її території, мають благодійну мету – коштами підтримати Сили оборони України. Цього разу на стадіоні теж розташували благодійні скриньки: зібрані кошти організатори мали передати молодіжно-волонтерському центру «М-Формація», в якому займаються виготовленням маскувальних сіток та закривають нагальні потреби українських військових.

Участь у забігу виявили бажання взяти бійці 26-ї бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, активісти клубу родинного бігу «Family Run Club», вихованці клубів, що входять до МЦ «Спорт для всіх», звичайні школярі та, зрештою, усі охочі. Їх привітали славетна легкоатлетка Юлія Олішевська, т.в.о. начальника відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Марина Гордон, директор МЦ «Спорт для всіх» Олег Рудницький.

А далі – старт та успішне подолання дистанції. Успішне тому, що однією єдиною командою.