Бердичів

міська рада

Опитування щодо Відновлення громад і регіонів: термін проведення продовжено

1706738853-148
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України продовжило термін проведення опитування щодо Відновлення громад і регіонів!

Відновлення є вкрай важливим для окремих громад і країни в цілому. Адже воно дозволяє повертати життя на постраждалі території, створювати робочі місця і посилювати стійкість країни. Громади відіграють ключову роль у відновленні. Ви не тільки плануєте, а ще й розробляєте та впроваджуєте життєво важливі проєкти.

Робити це в умовах війни вкрай непросто. Наше завдання — сприяти й підтримувати вас, зокрема, відстоюючи інтереси громад перед органами влади, міжнародними організаціями. Для нас важливо розуміти ключові виклики, з якими ви стикаєтесь сьогодні.
Саме тому на запит Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України ВАГ поширює опитування про стан і виклики відновлення, щоб отримати реальну інформацію про актуальний стан речей на місцях.

Опитування є цілком анонімним. Ця інформація буде агрегована у вигляді загальних тенденцій у звіт, який допоможе визначити ключові виклики, напрямки докладання зусиль. А отже й більш ефективно допомагати вам в процесі відновлення. Просимо вас заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/SurveyCommunities2024

Дякуємо вам!
Слава Україні!
З повагою Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ)

office@communities.org.ua
https://communities.org.ua/
https://www.facebook.com/vassr.org/
вул. Січових Стрільців 73 (13-й поверх), Київ 04053
+380445859012
+380676782323

Останні новини