Бердичів

міська рада

Представники литовського Алітуса відзначили юних бердичівлянок-переможниць конкурсу дитячого малюнку до Дня відновлення незалежності Литви

1-10

Із почесною місією прибули до Бердичева представники Алітуса – литовського міста-партнера. Радник мера Алітуса Saulius Ivoska та директор школи Donatas Vasiliauskas приїхали, аби відзначити переможців конкурсу дитячого малюнка до Дня відновлення незалежності Литви, організованого муніципалітетом Алітуса у рамках двостороннього партнерства між українським Бердичевом та литовським Алітусом.

Пан Saulius та пан Donatas відвідали 7-му й 11-ту гімназії та ліцей № 10, де поспілкувалися з учнями й педагогами, а також вручили нагороди і подарунки учениці 7-ї гімназії Мілєні Няньчур, учениці 11-ї гімназії Ніці Винничук та учениці 10-го ліцею Владі Чумак. Гості розповіли, що малюнки після відповідної комп’ютерної обробки розвішали вулицями міста, і відтепер вільна й незалежна Литва очима бердичівських школярів прикрашає собою Алітус.

У рамках поїздки до Бердичева Saulius Ivoska та Donatas Vasiliauskas відвідали також низку місцевих об’єктів та підприємств і зустрілися з керівництвом громади. Під час зустрічі сторони обговорили ряд питань, що стосувалися подальшої співпраці між містами в освітянській, культурній та спортивній сферах. Щодо останньої, то у попередніх планах – організувати знайомство литовців з представниками бердичівської боксерської школи. Про це йшла розмова під час відвідин представниками Алітуса міської Зали боксу.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини