Бердичів

міська рада

Під головуванням Сергія Орлюка відбулася робоча нарада щодо організації Провідної неділі у Бердичеві

1-2

Безпека дорожнього руху, забезпечення громадського правопорядку, організація чіткої роботи усіх причетних служб і, загалом, належних умов для жителів та гостей Бердичева – заходи, пов’язані з проведенням Провідної неділі обговорили на робочій нараді під головуванням Сергія Орлюка.

Міським головою видано розпорядження, згідно якого, зокрема, працівниками поліції має бути забезпечено охорону правопорядку, контроль за організацією руху автомобільного транспорту, а також перекриття руху автотранспорту 12 травня 2024 року з 06.00 год. до 16.00 год. з прилеглих вулиць та провулків до вул. Бистрицької від перехрестя з вул. Гідності (Ніни Сосніної) (автобусам та автомобілям «таксі» проїзд дозволять).

На Центральному кладовищі чергуватиме спеціалізований автомобіль Бердичівського управління ДСНС, на центральному секторі цвинтаря – авто медиків для надання первинної медичної допомоги. Міська лікарня працюватиме у посиленому режимі.

Доручення з приводу встановлення необхідних дорожніх знаків отримав керівник МКП «Бердичівкомунсервіс», з інформування населення про організацію руху автомобільного транспорту у Провідну неділю – начальник управління економічного розвитку міської ради.  

Місцевим перевізникам (за їхньою згодою) надано тимчасовий дозвіл на здійснення перевезень в експресному режимі руху 12 травня 2024 року до Центрального кладовища.

УВАГА! Інформацію щодо організації перевезення населення до цвинтаря у Провідну неділю буде оприлюднено на Офіційному сайті Бердичівської міської ради.

Останні новини