Бердичів

міська рада

Своє професійне свято відзначають працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

DSC_0028-5

Останньої суботи травня своє професійне свято відзначають ті, завдяки яким люди мають змогу читати – сучасне й класику, поезію й прозу, цікаве, захоплююче, злободенне, на своїй рідній мові, на мові оригіналів. З нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження Бердичівський міський голова Сергій Орлюк привітав колективи ТОВ «Транзит-С» та КП «Поліграфічна фабрика».

Різні етапи переживало в Україні книговидання – припинення державної підтримки, масовий потік літератури з росії, поступове зникнення обмежень, кількісне та якісне зростання літератури, виданої українською мовою.

Поліграфісти й видавники гідно пережили усі виклики, і нині книжки продовжують співжити з людьми, котрі можуть насолоджуватися улюбленими творами та продовжувати розкривати для себе українських і світових авторів.

Удар по Харкову… Загиблі й поранені мирні жителі… Зруйновано потужну друкарню, спалено десятки тисяч книжок, порушено роботу кількох видавництв… Чи це не є свідченням того, що росія смертельно боїться всього українського, і що вітчизняні поліграфісти та видавники є невід’ємною його частиною?..

Сумлінно, віддано й професійно роблять свою роботу і у Бердичеві – колектив, очолюваний Ігорем Мельником, та колектив під керівництвом Сергія Цимбала. Сергій Орлюк побажав їм процвітання та успішної діяльності у мирній, благополучній Україні – країні, де книга у пошані довіку.