Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк: «Реабілітаційне відділення у міській лікарні має запрацювати до 01 липня»

1-12

У Бердичеві не будуть зволікати з появою у міській лікарні реабілітаційного відділення. Таке спільне рішення керівництва громади і представників депутатського корпусу вилилося у те, що на останній сесії Бердичівської міської ради народні обранці проголосували за виділення з місцевого бюджету 5,0 млн. грн. на введення в експлуатацію даного підрозділу медзакладу.

Відділення реабілітації здатне запрацювати за двох основних умов – у відремонтованому приміщенні та за наявності необхідного обладнання. Тож 0,8 млн. грн. із загальної суми спрямують на ремонт, решту 4,2 млн. грн. – на закупівлю обладнання.

Про це представників ЗМІ інформував міський голова Сергій Орлюк, котрий запросив журналістів ознайомитися з ходом робіт. Є проєкт, зазначив – сучасний і потужний. На жаль, є і відсутність достатніх фінансових можливостей. Тому свого часу розглядалися різні варіанти підтримки проєкту зовні. Враховуючи, що у країні – війна, немає ані твердої впевненості у сторонній допомозі, ані, власне, часу на очікування. Тож і вирішили наразі діяти власними силами.

Реабілітаційне відділення – це, перш за все, для Захисників і Захисниць України, наголошує Сергій Орлюк. Втім, зауважує, у разі необхідності скористатися послугами реабілітологів зможуть і члени сімей загиблих Героїв, і члени родин ветеранів, і пересічні жителі громади різного віку, котрі, припустимо, перенесли інсульт чи мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

За інформацією начальниці відділу охорони здоров’я міської ради Олени Тарасової, щодо обладнання, то тут є вимоги: на одне певне обладнання – від МОЗ України, на інше – від НСЗУ. Для початку буде закуплено те, що вимагає НСЗУ – інакше відділення не запустити. Зараз тендерний комітет лікарні працює над організацією процесу закупівлі. Здійснюватимуть її або через систему Prozorro, або ж через Prozorro Market. Буде також закуплено частину обладнання від МОЗ України, звертає увагу Олена Тарасова, але дещо пізніше.

Завдання стоїть чітке, підсумовує міський голова: якісні послуги та не затягувати з початком роботи. Попередньо відомо й орієнтовний час відкриття – до 01 липня.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини