Бердичів

міська рада

Славетна 25-та Січеславська бригада дякує бердичівській громаді за сильного духом Героя Олександра Петрачука

изображение_viber_2024-05-03_12-15-14-913-1

Якими словами можна описати почуття, коли тобі та всій громаді дякують за славного Воїна-Захисника, за те, що зростили його справжнім патріотом, свідомим та відданим своїй Батьківщині українцем?..

На адресу Бердичівського міського голови надійшов Подячний Лист від командування славетної 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. У ньому комбриг дякує Сергієві Орлюку та всій громаді за Олександра Петрачука. Розвідник-санітар Петрачук, пишеться у листі, є одним із тих, хто сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету й територіальної цілісності України.

Молодого чоловіка виховали таким чином, що він став прикладом сили духу, істинного героїзму, взірцем самовідданого служіння Батьківщині та її народу. Олександр Петрачук не раз був заохочений командуванням частини, а тепер – ось така подяка.

Слова шани й вдячності виказав Олександрові, його матері, дружині й доньці і Сергій Орлюк. Громада пишається і завжди пишатиметься звитяжним земляком та усіма, хто нині на фронті не дає ворогові знищити Україну як державу, тими, хто віддав за її життя життя власне.

Останні новини