Бердичів

міська рада

Статут бердичівської громади – уже зареєстрований юридично офіційний документ

3-12

Статут Бердичівської міської територіальної громади пройшов необхідну процедуру у Мінюсті, тож маємо тепер зареєстрований юридично офіційний документ. Про це інформує секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда. На крайній зустрічі Ради Європи, зазначає, було досягнуто домовленість з представниками РЄ про подальшу підтримку у вигляді надрукованих посібників, на сторінках яких коротко буде подано основні положення Статуту. Їх розповсюдять громадою, частину примірників передадуть до бібліотечних філій. Кілька надрукованих екземплярів із повним текстом Статуту зберігатимуться у міській раді.

Жителі громади повинні знати всі можливі юридичні механізми впливу на владу, на прийняття рішень органами місцевого самоврядування, бо насправді таких важелів більше, ніж здається, акцентує увагу Богдан Коляда. Люди можуть втілювати свої задуми, ідеї, прагнення, керуючись Статутом, як дієвим інструментом, брати безпосередню участь в управлінських процесах та змінювати життя громади на краще.

Від імені всієї громади секретар міськради дякує проєкту Рада Європи: громадська участь, її керівництву, Daryna Sokolova, кураторам Maksym Latsyba та Максим Лукінюк за всебічну підтримку на шляху від написання до реєстрації Статуту Бердичівської МТГ. Сподіваємося на подальшу якісну взаємодію і нові проєкти спільно з РЄ.

Фото – зі сторінки Богдана Коляди у Facebook