Бердичів

міська рада

У Бердичівському педагогічному фаховому коледжі відкрили мультифункціональний спортивний майданчик

DSC_0090-4

Одразу дві яскраві спортивні події відбулися у Бердичівському педагогічному фаховому коледжі – урочисте відкриття мультифункціонального спортивного майданчика та Кубок із міні-футболу, присвячений прийдешньому Дню Героїв.

На відкритті організатори вітали почесних гостей: начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, народного депутата України Богдана Кицака, президента НОК України Вадима Гутцайта, в.о. голови Житомирської обласної ради Володимира Ширму, срібного призера Олімпійських ігор із вільної боротьби, Заслуженого майстра спорту Валерія Андрійцева. На запрошення взяти участь у відкритті майданчика також відгукнулися Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, депутатки обласної ради Людмила Кицак та Алла Мусевич, секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор відділення НОК України у Житомирській області Богдан Коляда.

У дуже важкий час доводиться навчати українську молодь, але завдяки звитязі, стійкості та мужності Захисників і Захисниць України у різних регіонах мають можливість фізично й духовно зміцнювати юнаків та дівчат, констатувала у своєму виступі директорка коледжу Алла Лейчук. Бердичівському педагогічному – 100 років, зазначила, заклад пишається своїми випускниками-спортсменами європейського та світового рівнів, продовжуючи активну спортивну діяльність та являючись організатором і гарною базою для проведення різного роду змагань та підготовки спортсменів. Алла Лейчук подякувала Богданові Кицаку та народним обранцям з обласної ради за гідну оцінку діяльності коледжу у даному напрямку: рішенням депутатів було виділено 5,2 млн. грн. на будівництво цього майданчика.

Результатом синергії різних гілок влади називає новий об’єкт Віталій Бунечко. І у влади є на те мотивація – успішні й талановиті переможці та призери найпрестижніших змагань. Прикметно те, зазначив, що головними учасниками прем’єрного заходу на новому майданчику є ті, хто стоять на захисті України та її народу. Лише мирних баталій на ньому за участі військових, студентства, решти жителів громад побажав присутнім керівник ОВА.

Власне, не так уже й часто під час війни відбуваються подібні відкриття, констатували виступаючі. Війна закінчиться, Україні будуть потрібні здорові люди, і саме на таких просторах вони зрощуватимуться та міцнішатимуть. Важливо те, що під час війни знаходяться можливості для фізичного розвитку українців. Що існує розуміння й бажання йти вперед, що на гарні ініціативи відгукуються міжнародні партнери, котрі допомагають Україні. Сергій Орлюк як очільник бердичівської громади приділяє необхідну увагу розвитку спорту, зазначили на відкритті, тож є надія, що на спортмайданчику педагогічного коледжу творитиметься історія як регіонального й вітчизняного спорту, так і історія самого закладу.

Перше бойове, а точніше – міні-футбольне, хрещення щойно відкритого об’єкта здійснили вісім команд до складу яких ввійшли представники ЗСУ, пенітенціарної системи та ДСНС України. Переможцями турніру до Дня Героїв стали славні спецпризначенці.

Останні новини