У боях за Україну смертю хоробрих загинув Вадим Лозицький

Лозицький_сайт

Війна… До неї неможливо звикнути, як неможливо звикнути до пекучого болю від важкої рани.

Втомився? У місті чи в селі, де не вибухає, де не мусиш проводити життя в укритті, де тебе не дістають зі зруйнованого будинку рятувальники? Спокій і звичний режим життя тут, де ти живеш – це тому, що там, на фронті – справжнє пекло на землі. Це тому, що там – наші хлопці й дівчата, завдяки яким все це не завершилося за 2-3 дні в українській столиці, завдяки яким Україну називають незламною. Які гинуть у праведній битві з російськими окупантами…

Своє життя за життя України та української нації геройськи віддав Вадим Лозицький. Наш земляк ніс службу в 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького – частині, яка незмінно на ділянках, де дуже гаряче. Служив старшим солдатом на посаді оператора відділення управління командира батареї мінометної батареї механізованого батальйону.

Разом із побратимами Вадим доблесно бив ворога, чітко виконуючи завдання за призначенням. Був відкритою, порядною людиною та доблесним, мужнім, відповідальним, нещадним до агресорів воїном.

28 травня Вадим Лозицький 1986 року народження загинув смертю хоробрих в одному з боїв, що точилися у Куп’янському районі на Харківщині.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Вадима Лозицького та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!