Бердичів

міська рада

Із Великоднем, бердичівська громадо!

Дизайн-без-названия-48

Шановна громадо, дорогі земляки!

Радіємо Святу зі Свят, Великому Дню – Воскресінню Христовому! Позаду Страсний тиждень, позаду невимовні страждання, перенесені Ісусом заради кожного з нас. Сьогодні – лише світло й піднесення у душі, та хіба можна стерти з пам’яті біль у розіп’ятому тілі? Сталося диво з див, і Господь дарував людям вічне життя, та які ж пекельні муки переніс він у житті земному!..

… Переніс, щоби оселити всередині кожної людини одну істину: Добро завжди перемагає зле й темне. Нині з цією істиною в серці Україна тримає потужний удар ворожих сил. Їй боляче, вона втрачає, вона страждає, ллються сльози і пече у грудях, але, мабуть, таким є її шлях до переможного дня, до миру, до оновлення.

Щиро молимося до Господа, аби допоміг. Об’єднані вірою в Бога і в наше звитяжне військо, торуємо дорогу до майбутнього – вільного, гідного, щасливого.

Нехай Світла Пасха подарує кожному незламну віру у Господню силу та в Перемогу України. Нехай Воскреслий Ісус додасть кожному стільки незламної витримки, стільки міці, скільки потрібно, аби вигнати зло з української землі.

Зі святом вас!  

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З вірою у перемогу добра над злом – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини