Бердичів

міська рада

06 червня відбудеться онлайн лекція-дискусія з Віце-спікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк

Кондратюк

6 червня 2024 року о 16:00 відбудеться унікальна онлайн лекція-дискусія з Віце-спікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці».

Учасники зустрічі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з Віцеспікеркою Парламенту, разом проаналізувати тренд на гендерну паритетність у світовій політиці та дізнатися про основні бар’єри, з якими стикаються жінки на шляху до політичних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі українського парламенту.

Лекція є спільним проєктом Освітнього Центру Верховної Ради України та Ukreate Hub, патронесами якого є Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк спільно зі спікеркою литовського Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен.

Метою зазначеного просвітницького заходу Освітнього центру Верховної  Ради України є просвіта української молоді, висвітлення значущих соціальних тем та посилення комунікації із міжнародною спільнотою, а також акцентування уваги на тому, що долучення до європейських цінностей, безумовно, увиразнює значущість євроінтеграційного вектору розвитку нашої держави.

Для участі в заході просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/RfhPsDfZkztn9vcJA

Звертаємо увагу на те, що реєстрація доступна до 12:00 5 червня 2024 року.

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *