Бердичів

міська рада

08 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом

Мак

🌺 Сьогодні, 08 травня, ми вперше разом з усією Європою відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом. Для цивілізованого світу цей день означає закінчення війни та перемогу над зловісним та жорстоким нацистським режимом.

🌺 Українці знають, що це таке, коли у твоїй країні війна. Війна – це трагедія. Її жахіття надовго залишаються в людській пам’яті. Не стерти буде з неї війну з росією. І пам’ять та взиватиме до кожного: цінуймо мир і вчімо цьому наступні покоління, стоїмо на захисті миру активно, потужно й непохитно. Всіляка несправедливість, будь-який агресор повинні мати достойну відповідь, ті, хто на боці Миру й Людини, мають бути сміливими та принциповими.

🌺 Нацизм був переможений через неймовірних масштабів консолідацію його противників, цілі народи були єдині у своєму несприйнятті гітлерівського режиму, відбулося повне перезавантаження усіх сфер життя. З єдиною метою – знищити нацистську ідеологію та її носіїв.

👊 Воюючи з росією, відстоюємо принцип побудови нової, більш ефективної, системи безпеки. Переможемо агресора – побудуємо і систему, і нову успішну Україну 🇺🇦!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини