Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0073-3

5 проєктів рішень затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету. Так, розглянувши клопотання міської служби у справах дітей щодо необхідності відібрання двох дітей від матері, на підставі актів проведення оцінки рівня безпеки дітей та з метою захисту дитячих прав, члени виконкому вирішили відібрати дітей у зв’язку з виникненням загрози їх життю та здоров’ю. Служба у справах дітей готуватиме позовну заяву до Бердичівського міськрайонного суду про позбавлення матері батьківських прав за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Перед департаментом освіти і науки Житомирської ОВА клопотатимуть про надання погодження на влаштування дітей до Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради строком на 6 місяців.

Рішенням виконавчого комітету затверджено Положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради. Окрім того, затверджено новий склад міської комісії з обстеження зелених насаджень та адміністративні й технологічні картки , що надаються через ЦНАП.

Ще один проєкт рішення стосувався переоформлення особових рахунків, продовження терміну дії реєстрації та взяття на квартирний облік.