Відзнаки року у напрямку «Витоки успіху» отримали педагоги «Берегині» та «Ромашки»

изображение_viber_2024-06-11_13-06-26-641-1

Відзнаки року «Слава і досягнення – вдячність і гордість» (напрямок «Витоки успіху») прикрасять собою скарбниці досягнень і здобутків двох бердичівських дитсадків – «Берегиня» та «Ромашка». Почесні нагороди вручив творчиням успіху міський голова Сергій Орлюк.

Ірина Новицька та Катерина Мельничук відзначилися на Всеукраїнському фестивалі «Сучасне дошкілля під крилами захисту»: робота Ірини Новицької у сфері нейрогімнастики принесла практичній психологині ЗДО № 4 Диплом ІІ ступеня. Володаркою диплома ІІІ ступеня за роботу «Розвиток пізнавальних інтересів дошкільників під час ознайомлення з равликами-ахатинами» стала вихователька Катерина Мельничук.

Ще одна представниця «Берегині» – керівниця гуртка Інна Задорожнюк – здобула Диплом І ступеня на обласному конкурсі добрих практик освітян Житомирщини «Сучасна освіта-2023».

До ЗДО № 15 Сергій Орлюк приїхав із Відзнакою для вчителя-дефектолога Олени Ковальської: діяльність педагога міністерство освіти і науки України відзначило Подякою за професійні здобутки та сумлінну працю.

Управління освіти і науки Бердичівської міської ради