Бердичів

міська рада

Громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби, підлягають повторному медичному огляду

Дизайн-без-названия-2024-06-05T120436.247

🔶 Громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби, підлягають повторному медичному огляду. Про це нагадують у Житомирський обласний ТЦК та СП.

🔸 4 травня набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист” та внесено зміни до наказу Міністра оборони України від № 402.

🔸 Закон, зокрема, визначає, що усі громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби до набрання чинності цим Законом, протягом дев’яти місяців з дня набрання ним чинності, підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби.

🔸 Відповідно до чинної редакції наказу Міністра оборони України від № 402 висновок про обмежену придатність не виноситься. В той же час обмежено придатні громадяни не стають автоматично придатними – вони підлягають повторному огляду і їх ступінь придатності буде встановлено комісією відповідно розкладу хвороб, що затверджений тим самим наказом.

❗Звертаємо увагу, що повторному медичному огляду підлягають не лише військовозобов’язані, а й призовники та навіть військовослужбовці.

Житомирський обласний ТЦК та СП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *