Бердичів

міська рада

Даючи відсіч збройній агресії росії, геройськи загинув 43-річний Володимир Конечні

Конечні_сайт

Сльози та біль від втрат найкращих синів і доньок, залізна стійкість і тверда рішучість дати гідну відсіч ворогові – усім цим живе Україна, борячись за справедливе право жити вільно й незалежно. В день і вночі Захисники й Захисниці самовіддано роблять свою роботу – стримують рашистську навалу, нищачи окупантів. Отримують важкі поранення, гинуть, але не здаються, залишаючись надійним щитом, що оберігає мільйони українців…

Когорта українських Героїв, котрі віддали життя за Батьківщину та її людей, поповнилася новим іменем: у боях із агресорами геройськи загинув 43-річний Володимир Конечні.

Володимир – корінний бердичівлянин. Навчався у 7-й школі, після якої вступив до ПТУ № 33 – на спеціальність тракториста. Відслужив в армії – у прикордонних військах. А далі – працював. Загалом, ішов туди, де були потрібні робітники, чимало часу відпрацював на підприємствах, пов’язаних із логістикою, вантажними перевезеннями, наданням поштових послуг – у компанії «ІнТайм» та на «Новій Пошті».

До лав ЗСУ Володимира Конечні призвали у березні 2023-го. Він ніс службу на посаді номера обслуги зенітного ракетного взводу 2 механізованого батальйону 44-ї окремої механізованої бригади. Загинув смертю хоробрих 04 червня, несучи бойове чергування з охорони та оборони дорожньої переправи у Куп’янському районі на Харківщині. Солдат Конечні залишився вірним військовій присязі, Україні та своєму народові.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Володимира Конечні та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини