Бердичів

міська рада

З нагоди Дня Батька вітання від керівництва області, району та міської громади отримав бердичівлянин Михайло Шаламай

1-7

Групу у складі представників обласної, районної та місцевої влади приймав у себе вдома бердичівлянин Михайло Шаламай. Заступник голови Житомирської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Лопушанський, заступник начальника обласного Департаменту соціального захисту населення Анатолій Д’яченко, 1-й заступник начальника Бердичівської РВА Сергій Бакуменко та керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк завітали до пана Михайла з тим, аби привітати з Днем Батька.

Михайло Шаламай є батьком трьох чудових донечок. Виховує їх сам, без дружини, яку свого часу позбавили батьківських прав. У вихованні онучок синові допомагають його батьки. Чоловік працює майстром виробничого навчання у місцевому будівельному ліцеї, дівчата навчаються у ліцеї № 12.

Живуть вони дружно, у взаємній любові та повазі. Пан Михайло каже, що намагається виховувати Анну, Марину й Оленку таким чином, аби не відчували себе обділеними увагою і турботою, і зростали щоб порядними, мудрими, добрими, жіночними та були гідні тією самою жіночою гідністю.

Гості привезли з собою подарунки до свята та вітання від Віталія Бунечка, Людмили Димидюк, Сергія Орлюка. Панові Михайлу та всій родині побажали, аби в їхній оселі завжди було світло, затишно й привітно. І щасливої долі у мирній, успішній Україні.