Бердичів

міська рада

Його називали серцем головного оркестру Бердичева – диригента Анатолія Тетьоркіна. Серце зупинилося…

Дизайн-без-названия-3

Непоправну втрату поніс Бердичів мистецький: на 73-му році життя вирушив у засвіти керівник Народного аматорського оркестру духових інструментів бердичівського міського Палацу культури ім. О. Шабельника, Заслужений працівник культури України Анатолій Тетьоркін.

Істинно кажуть: немає більш постійного, аніж те, що задумується як тимчасове… У 1992-му році йшли пошуки того, хто би зміг очолити духовий оркестр заводу «Прогрес» – потужний колектив, який вже мав власну багату історію. Колишній керівник запропонував спробувати своєму армійському другові – випускникові Житомирського культосвітнього училища, трубачеві Анатолію Тетьоркіну. Той спершу відмовився. Зрештою, умовили хоча б на три місяці. Три місяці перетекли у 32 роки…

Жити музикою, оркестрами й в оркестрах Анатолій Тетьоркін почав ще з дитинства. Після школи вступив до Житомирського культосвітнього училища. З приїздом до Бердичева грав у військових оркестрах. Згодом військове змінив на освітнє, але не полишив при цьому духову спільноту: керував оркестрами у 12-му ПТУ, у 14-й школі, у гуртку прищеплював майстерність юним музикантам-вихованцям місцевого позашкілля.

У нього була особлива робота, розповідав сам Анатолій Тетьоркін: духова музика та співжиття з оркестром надихало, хвилювало, приносило почуття гордості. Разом із тим, жодної секунди не зникало почуття відповідальності, адже його колектив незмінно слугував одним із символів та облич Бердичева. Вчиняти за справедливістю та бути демократичним, дослухатися до думок колег і мати при цьому власну думку – такі були принципи, за якими він працював і жив. Музика не полишала Анатолія Тетьоркіна і вдома, де кожен – від дружини, доньки з зятем і до онуків – якщо й не співав, то хоча б наспівував.

Його часто називали Серцем головного оркестру Бердичева. Серце зупинилося…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та громада міста глибоко сумують із приводу смерті Анатолія Тетьоркіна та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Вічна пам’ять Вам, Маестро!

Церемонія прощання з Анатолієм Тетьоркіним відбудеться у неділю 16 червня у міському Палаці культури з 12:00 до 13:00.

Віддамо шану славному землякові!