Бердичів

міська рада

Майже 90 проєктів рішень розглянули під час 49-ї чергової сесії депутати Бердичівської міської ради

DSC_0059-4

49 чергову сесію відпрацювали депутати Бердичівської міської ради. На самому її початку прийняли до своєї спільноти нового народного обранця: місце Дениса Сенаторова, котрий склав із себе депутатські повноваження, посів військовослужбовець ЗСУ Вадим Шимко. Далі з Порядку денного виключили низку проєктів, про що було попередньо домовлено під час засідання постійних депутатських комісій та Погоджувальної ради. Серед виключених опинився й проєкт, що стосувався припинення діяльності шляхом ліквідації трьох дитячих садочків – № 5, № 17 та № 27.

За – 21, проти – 6 та 1 утримався: більшістю голосів затверджено нову структуру та загальну чисельність апарату Бердичівської міської ради та її виконавчих органів. Загалом, скорочено 5 посад, серед яких – посада 1-го заступника міського голови. Дане скорочення, за оцінкою фахівців, призведе до економії місцевого бюджету у сумі близько 1,25 млн. грн. на рік та дасть можливість перенаправити видатки на більш необхідні напрямки життєдіяльності громади.

Депутати внесли зміни до одних місцевих цільових програм та затвердили інші. Одним з проєктів, доданим до Порядку денного, став проєкт рішення про виділення матеріальної допомоги 12-ти жителям та жителькам громади, які потребують невідкладного та/або оперативного лікування важких хвороб: загальна сума допомоги склала 74,0 тис. грн.

У громаді встановлено нові ставки орендної плати за земельні ділянки та ставки й пільги зі сплати земельного податку. «Фінансова» частина сесії завершилася голосуванням за внесення відповідних змін до бюджету громади.

  • Так із місцевої казни буде надано фінансову підтримку у розмірі 3,0 млн. силовим структурам та підрозділам ЗСУ.
  • На капремонт дорожнього покриття з влаштуванням мережі водопостачання по вул. Шевченка спрямують близько 19,5 млн. грн.
  • На реконструкцію системи газопостачання котельні міського плавального басейну виділено 400,0 тис. грн.
  • 6,0 млн. грн. громада направить на відшкодування різниці у тарифах КП «Бердичівтеплоенерго» та МКП «Бердичівводоканал».
  • Компенсаційна виплата на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян складе 4,0 млн. грн.
  • 650,0 тис. грн. із бюджету громади спрямують на забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення.

Затверджено новий перелік послуг, що надаватимуться населенню через ЦНАП, а також Положення у новій редакції та структура КУ «Центр надання соціальних послуг».

Традиційно більшість проєктів, винесених на розгляд народних обранців була пов’язана з земельними питаннями та об’єктами комунальної власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *