Бердичів

міська рада

Молодіжна рада при міському голові: вже є перші ідеї

photo1717143898-3-3

Своє друге засідання провела Молодіжна рада при Бердичівському міському голові. На ньому, з-поміж іншого, обговорили бачення Стратегії роботи ради, а також попередньо окреслили низку пунктів Плану роботи ради на поточний рік.

За час між першим та другим засіданнями у молоді виникло кілька ідей, якими їх автори поділилися зі своїми колегами з роботі у консультативно-дорадчому органі.

Так, зокрема, прозвучала пропозиція створення сторінки Молодіжної ради у соцмережах. Разом із тим, було запропоновано запустити в дію молодіжний дебат-клуб, в якому би всі охочі могли ділитися думками з приводу формування молодіжної політики у громаді, спілкуватися на різні теми, дискутувати, пропонувати цікаві, на їхнє бачення, проєкти.

Є думка активізувати проведення різного роду спортивних змагань. Задля цього, розуміє молодь, потрібні фінансові ресурси, тож необхідно вибудувати систему залучення спонсорів та меценатів. Важливо дбати як про фізичне здоров’я, так і про духовне, переконані в раді, і однією з пропозицій було організувати благодійну концертну програму за участі молоді на підтримку Захисників і Захисниць України.

Підвищення культурного рівня… Цьому, на думку представників ради, сприятиме проведення краєзнавчих квестів. Це захоплююче, динамічно, а також вимагає знань про те, чим Бердичів жив колись і чим живе сьогодні.

Під час наступного засідання члени Молодіжної ради мають на меті зосередитися над побудуванням плану роботи на 2024-й рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *