Бердичів

міська рада

Місто-партнер Бердичева – литовський Алітус – передав мікроавтобус підрозділу ССО

photo1718024918-1

«Нам потрібно шукати те, що нас об’єднує»: ця фраза прозвучала одного разу на зустрічі представників Бердичева та литовського міста Алітус. Насправді, об’єднавчих чинників вистачає: це і культура, і спорт, і освіта, і ще чимало сфер життєдіяльності.

А ще, звісно, – розуміння того, що не можна дати росії запанувати Європою та світом, адже це означатиме руйнацію всього, що будувалося сторіччями, знищення демократичних цінностей, відкидання Людини до устрою, в якому живе вічний страх і тотальне безправ’я.  

Нині, і це визнають у цивілізованій Європі, Україна є її форпостом. Український народ, котрий вже давно визначився з вектором руху, ціною свого життя обороняє континент від рашистської навали. Розуміють це і у дружньому Алітусі. Звідси, і допомога литовців українському війську: так від партнерів Бердичева пікап для виконання поставлених завдань отримало ДФТГ «БЕРДОС», і ось – ще один дуже корисний подарунок – мікроавтобус для одного з підрозділів Сил спеціальних операцій.

Автобус спецпризначенцям передали міський голова Сергій Орлюк разом зі своєю командою, депутати міської ради та Валентина Бабич – директорка міського Палацу культури ім. Шабельника. Народні обранці свого часу підтримали ініціативу Сергія Орлюка укласти Договір про співробітництво з Алітусом. Артисти колективу, очолюваного Валентиною Бабич, стали головними героями благодійного концерту, який відбувся у литовському місті, що допомогло зібрати частину коштів на перший пікап. Нині маємо ще один вияв дружби та партнерства від Алітуса, за що – величезна дяка  і від Бердичева, і від військових. «Нам потрібно шукати те, що на об’єднує»…  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *