Бердичів

міська рада

Найуспішніші представники «Території 12» зійшли на «Зоряний Олімп-2024»

1-1

Настав час і десятками зірок засвітився Олімп на «Території 12» – у міському 12-му ліцеї. В актовій залі теплими словами, оплесками, пісенними й танцювальними композиціями, а також Відзнаками року «Слава і досягнення – вдячність і гордість» за напрямом «Витоки успіху» вітали гордість закладу – найуспішніших учнів, їхніх батьків та вчителів-наставників. Юних ліцеїстів – за перемоги та призові місця на предметних олімпіадах, спортивних турнірах, творчих конкурсах, акціях, різного роду престижних освітніх івентах. Разом з учнями віншували педагогів та батьків – за натхнення, віру, терпіння, за копітку працю та щоденні зусилля.

Директорка «Території 12» Наталія Пудрій називає їх майбутнім громади, майбутнім України. І радіє тому, що є у Бердичеві ті люди, котрим небайдуже, як житиме місто й держава завтра. Ці люди підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу дітей, юнацтва та молоді, і організатори запросили їх в якості почесних гостей «Зоряного Олімпу-2024»: міського голову Сергія Орлюка, заступницю міського голови Олену Петрівську, секретаря міської ради Богдана Коляду, помічницю народного депутата України Б. Кицака Юлію Чепак, депутаток обласної ради Аллу Мусевич та Людмилу Кицак, депутата міської ради Валерія Шелепу, начальницю управління освіти і науки Валентину Адаменко.

Росіяни намагають розбомбити Щастя та розстріляти Мрію. Це їм не вдасться, переконані у 12-му ліцеї. Як і не вдасться вбити Волю. Українські Захисники й Захисниці сильні, тому українці вільні. Українські Захисники й Захисниці незламні, тому українці незалежні. Кожен зіжне те, що посіяв. На їхній «Території», вірять ліцеїсти, зійдуть Мудрість, Порядність, Знання, Відповідальність, Патріотизм, Добро, Фізична й Духовна Міць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *