Орденами «За мужність» ІІІ ст. (посмертно) нагороджено Захисників України Дмитра Романюка та Юрія Ярошинського

Дизайн-без-названия-56

Указами Президента України орденами «За мужність» ІІІ ст. (посмертно) нагороджено двох бердичівлян – головного сержанта Дмитра Романюка та солдата Юрія Ярошинського. Високі нагороди члени родин загиблих Героїв отримали на початку 49 чергової сесії Бердичівської міської ради з рук начальника Бердичівського РТЦК та СП Віктора Нагорнюка.

45-річний Дмитро Романюк, зазвичай товариський, приязний та з відмінним почуттям гумору, на фронті перетворився на сильного й мужнього Воїна, котрий до виконання поставлених завдань ставився надзвичайно відповідально. Наш земляк геройськи загинув 04 червня 2023 року на Луганщині, до останнього залишаючись вірним військовій присязі та Україні.

Навічно 40 залишиться Юрію Ярошинському. Він служив у складі 117-ї  окремої механізованої бригади. До війни Юрій працював на різних роботах – там, де були потрібні вмілі руки та вправність. На фронті солдат Ярошинський не лише так само вправно бив ворога, а й рятував побратимам життя на посаді стрільця-санітара. 20 вересня 2023 року наш земляк загинув смертю хоробрих в одному боїв, що точилися на Запорізькому напрямку.

Вічна Пам’ять та Шана вам, Герої! Доземний уклін батькам, котрі виховали таких синів. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!