Перший день літа! З Днем захисту дітей!

den__zahystu_ditej

Ось і перший день червня настав. Який мав би трубити у всі труби, що розпочалося літо, а з ним – канікули, купа пригод, купання-засмагання, час, коли можна гайнути до бабусі з дідусем чи у далеку подорож із батьками.

Та, на жаль, вже третій рік поспіль літо віддає тривогою. Війна… Розпочали її ті, хто хоче відібрати в українських дітей дитинство. Україна залишається незламною. Зокрема, тому, що навіть наша дітвора мужньо й мудро переносить усі труднощі, примудряючись при цьому не забувати радіти життю. Маємо Героїв дорослих, маємо Героїв малих…

Ми робимо все можливе, аби захистити дітей – там, на фронті, тут, у тилу. Ми повинні це зробити – повинні розфарбувати небо над маленькими українцями у кольори миру. І небо над вільною Україною буде мирним!

Діти – то наша надія, наше натхнення, наше майбутнє. Вони дарують нам сили, дарують щастя. Тож нехай найсвітліша пора їхнього життя не буде затьмарена сумом. Нехай усі їхні мрії здійсняться – у мирній, незалежній, квітучій Україні!

Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК