#ПрозорістьТаПідзвітність: у бердичівській громаді з’явиться стаціонарне реабілітаційне відділення

447752272_802432711988294_2620657595481619657_n

Повномасштабна війна внесла корективи не лише в буденне життя людей, а і в певні сфери надання послуг. Медицина одна із перших переформатувалася до викликів війни. Це стосується і розширення спектру послуг щодо реабілітації.

З 2023 року реабілітаційна допомога запроваджена в пріоритетних пакетах Програми медичних гарантій.

У спроможній мережі Житомирського госпітального округу створено реабілітаційні відділення у 4 кластерних та 2 багатопрофільних надкластерних закладах охорони здоров’я області.

Для подальшої розбудови реабілітаційної мережі заплановано створення стаціонарного реабілітаційного відділення у КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради, в якому будуть проводитись медичні, психологічні та інші види заходів, спрямовані на максимально можливе відновлення або компенсацію порушених або повністю втрачених, в результаті хвороби або травми, нормальних психічних і фізіологічних функцій (потреб) людського організму, його працездатності.