Бердичів

міська рада

У Бердичеві, як і раніше, дуже пристойно шиють: Сергій Орлюк привітав із професійним святом місцевих представників легкої промисловості

DSC_0068-2

Так, старенькому бердичівському кравцеві, котрий, за легендою, оцінив вироблений у Парижі фрак словами: «Ти диви: так далеко від Бердичева, а так пристойно шиють», мабуть, було би не соромно за нинішніх продовжувачів його професії. Шити у Бердичеві аж ніяк не розучились, і, аби пересвідчитися у цьому, достатньо оглянути продукцію бердичівських швейників та дізнатися про географію їхньої клієнтури.

Із професійним святом місцевих представників легкої промисловості привітав міський голова Сергій Орлюк. Працювати у даній галузі, зазначив, означає не лише володіти чималим набором знань та досвідом – без відчуття смаку, розуміння естетики тут навряд чи обійтись. Недарма про одяг та взуття, створені у Бердичеві, знають дуже далеко за його межами. У місті не просто виробляють ті чи інші речі: тутешні майстрині й майстри часто творять стиль, задаючи нові тренди, наповнюючи при цьому життя людей красою, новими барвами, комфортом, гарним настроєм.

Не забувають при цьому враховувати й усі виклики сьогодення, в якому годі й думати про те, аби стояти на місці – активно впроваджують нові технології та дбають про те, щоби продукція відповідала найсучаснішим стандартам. І якщо це, припустимо, вишиванка, то від неї погляд не відвести, якщо військовий піксель, то якість видно неозброєним оком.

За це й дякував швейникам та виробникам взуття Сергій Орлюк – за те, що якісно, за те, що обрали працювати в Україні у рідному Бердичеві, за те, що віддаються своїй справі на всі 100 %. Ті, кого керівництво підприємств вирішило заохотити, отримали з рук міського голови Грамоти Бердичівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини