Бердичів

міська рада

Яскраве й творче життя поза школою завершено: свідоцтва й посвідчення про освіту отримали 40 юних разумковців

2-5

Яскраві враження, лише позитивні емоції, гарний настрій та усмішки – усім цим був наповнений вечір у міському Палаці культури, в актовій залі якого відпускали у дорослий світ 40 юних випускників Центру позашкілля ім. Разумкова. Усе, чим запалювала головна сцена Бердичева, слугувало історіями про потяг і любов до творчості, про розум, талант, обдарованість. Щороку ці історії зливаються в одну велику сторінку історії Центру, яка, у свою чергу, доповнює собою творчу Скарбницю закладу. 

Яким був для них 2023-2024-й позашкільний рік? Звісно, дуже непростим, зізнаються разумковці, адже у країні – війна. Але усією спільнотою вони довели: навіть війна не в змозі придушити собою вибухову енергію талановитих, креативних, небайдужих, відданих своїй справі людей – малих, юних та дорослих. Тож до чергового фіналу їхнє позашкільне товариство увірвалося з чималою кількістю реалізованих проєктів – актуальних і корисних. Вони зуміли втілити у життя десятки цікавих ідей та задумів. А ще (і це є предметом особливої їхньої гордості) їм вдалося отримати величезну кількість перемог різного рівня – від обласного до всеукраїнського.

Немає такої дитини, яку би Господь не одарував талантом при народженні, вважає міський голова Сергій Орлюк. Але ж як важливо зуміти виявити, розпізнати цей талант! І велика дяка тим батькам, котрим вдається це зробити, котрі прагнуть це зробити. Дяка за непохитну віру у свою дитину. Далі за справу беруться педагоги. Розвивають, шліфують, огранюють, рухають вперед. І усі – діти, батьки, наставники – мають мрію: досягти високої майстерності, досягти мрії. Здійснення цих самих мрій побажав присутнім у залі Сергій Орлюк. Такі само теплі слова на адресу головних винуватців випускного дійства звучали з вуст народного депутата України Богдана Кицака, депутаток обласної ради Людмили Кицак та Алли Мусевич, секретаря міської ради Богдана Коляди.

Її серце знову переповнено особливим щемом та безліччю емоцій, зізнається директорка ЦПО ім. Разумкова Олена Боровська. Згадується, що закладу в його сьогоднішньому статусі цьогоріч виповнюється 15 років. Що через Центр позашкілля пройшли понад 500 талановитих зірочок, і кожна з них сяяла неповторним світлом. Що за кожним виблиском стоїть щоденна копітка праця дитини і вчителя. Їм дали можливість доторкнутися до таланту найдорожчих маленьких людей, і щира дяка за це – від усього колективу Центру.

Вже завтра розпочнеться новий день, і буде він кращий, цікавіший та ближчий до перемоги, впевнені у Центрі позашкілля. І зичать випускникам не зупинятись, рухатися до поставленої мети та гідно проживати власне життя. Вірячи при цьому, що воно буде щасливим. Вірячи в українських оборонців, у свою країну, в її успішне майбутнє. І роблячи для цього все можливе.