Бердичів

міська рада

Із ліцеїстів та гімназистів – до відповідальних за долю країни: Бердичів справив Свято Випускника-2024

4-5

Красива й хвилююча історія під назвою «Випуск-2024», що мала початок вранці у школах, отримала своє продовження у міському Палаці культури, який зібрав у себе кращих із кращих з усіх ліцеїв та гімназій бердичівської громади. На головній сцені Бердичева вручали Відзнаки року «Слава і досягнення – вдячність і гордість», Подяки від Бердичівського міського голови, золоті та срібні медалі, віншували гордість місцевої учнівської спільноти.

Їхнє дитинство аж ніяк не назвеш безхмарним: в країні – війна, констатував у своєму виступі Сергій Орлюк. Багато пережито – повітряні тривоги, уроки в укриттях, виїзди за кордон, повернення, проводжання на війну батьків, звістки про втрати… За те, аби вирушили у нове для себе життя, за те, аби те життя було, стоять на смерть Захисники й Захисниці України. І нове життя буде, переконаний Сергій Орлюк. Обравши жити тут, на своїй рідній українській землі, самі юнаки та дівчата, їхні батьки та вчителі зміцнюють це переконання, і він гордий тим. Пройти нове життя українцями, закликав присутніх міський голова – гідно, з честю, з любов’ю до Батьківщини, до своїх батьків та наставників.

Сергія Орлюка підтримали й інші почесні гості свята: заступниця міського голови Олена Петрівська, секретар міської ради Богдан Коляда, депутат міської ради Артур Іваненко. Не чекати завтра і коли складуться обставини – діяти вже сьогодні, зичили. Віддаватися обраній справі сповна, бути порядними, відповідальними, небайдужими. І, звісно, не забувати про рідний дім, шанувати батьків і вчителів – тих, хто на шкільних просторах наповнювали силою знань та життєвої мудрості.

Вони готові вирушати у путь та досягати нових висот, заявляють зі сцени випускники-2024. І додають, що добре усвідомили: коли людина серце і душу вкладає у те, що робить, потрібний результат буде досягнуто.