Будь собою! Ставай на захист рідної землі!

videoframe_31646

💪Будь собою! Долучайся до ЗСУ!

🇺🇦Приєднуйтесь до оборони України і станьте на захист рідної землі!

🪖Як долучитися? Інформує Житомирський обласний ТЦК та СП:

🔶Загальна процедура проведення заходів призову на військову службу під час мобілізації чітко прописана законом “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та постановою Кабінету Міністрів України №560 “Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період”.

➡Прибуття громадян до відповідних ТЦК та СП, як за викликом, так і в добровільному порядку.

➡Проходження ВЛК як елемент уточнення військових облікових даних та визнання придатності до військової служби.

➡Всебічне вивчення особистих якостей кожного військовозобов’язаного та попередній розподіл до визначених з’єднань та військових частин.

➡Усі військовозобов’язані, які раніше не проходили військову службу, направляються для проведення базової та спеціальної військової підготовки з подальшим їх розподілом до відповідних військових частин.

➡Військовозобов’язані, які раніше проходили військову службу та звільнилися протягом останніх десяти років, мають право обрати військову частину бойового складу, перелік яких визначено Генеральним штабом ЗСУ.

📞0975273795

🇺🇦 Разом до Перемоги! Слава Україні!

За інформацією Житомирський обласний ТЦК та СП