Бердичів

міська рада

Всі артбригади окремі, а вона – славетна: 20 річницю з моменту створення відзначила 26-та артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича

DSC_0336-1

Особовий склад цієї військової частини одним із перших став до бою з загарбниками на сході України. Ось вже 20 років, як кожен з її представників – від солдатів і сержантів до офіцерів – надійно обороняє українську державу від ворога. У частині переконані: з ними Бог і Україна, віра і правда. Руки її бійців тверді, а серця – чисті, вони сильні, зґуртовані, незламні, досвідчені й рішучі. І ім’я цій звитяжній військовій спільноті – 26 артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Урочистості з нагоди 20-го дня народження бригади відбулися у Театрі на Європейській. Привітати ювілярів прийшли керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Олександр Федько, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, депутатки обласної ради Алла Мусевич та Людмила Кицак, секретар міської ради Богдан Коляда, заступник голови районної ради Володимир Діхтяр.

Він пишається кожним, хто у строю, схиляє голови у пам’ять про загиблих героїв та вірить у перемогу і у те, що ворога буде покарано – т. в. о. командира частини підполковник Анатолій Заруба. Кілька років бригада виконує завдання за призначенням без заміни, без виведення на відновлення і на найскладніших напрямках, зазначив. Усі артилерійські бригади, зауважив підполковник, вважаються окремими і лише 26-та – ні. Вона ж бо – славетна.

Гармаші 26-ї воістину є Богами війни, кара яких наводить жах на росіян, констатував у своєму виступі Віталій Бунечко. Керівник обласної військової адміністрації побажав, аби частина, зрештою, повернулася до свого довоєнного штату, аби мобілізовані отримали демобілізацію і бригада залишилася бюджетоутворюючою для бердичівської громади та для Житомирщини. Завдяки Силам оборони та артилеристам зокрема, маємо відносний спокій у регіоні, підсумував Віталій Бунечко, і за це – дяка кожному бійцеві.

Мати у своєму «земляцтві» славетну 26-ту – величезна честь для громади, зазначив зі сцени Сергій Орлюк. Гармаші бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, продовжив, є прикладом справжніх Захисників і Захисниць України, котрі готові стояти на смерть заради своєї Батьківщини та її людей. Величезна дяка їм за це. Нехай прийде Перемога і славні воїни повернуться живими до своїх родин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *