Бердичів

міська рада

Віталій Бунечко – про засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

449741491_819529676945264_1538444320333679218_n-1

Відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського, про це інформує начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко. Головною темою обговорення за участі команди Президента, керівників Уряду, обласних військових адміністрацій, місцевих органів влади та наших міжнародних партнерів стала ситуація в енергетиці та першочергові кроки задля того, щоб попри російські терористичні удари по інфраструктурі наші населені пункти мали доступ до електроенергії.

⚡️ Володимир Зеленський підкреслив, енергетична безпека України — це комплекс заходів, над реалізацією яких працює команда Президента. Однією з найважливіших складових є посилення можливостей нашої протиповітряної оборони та ми бачимо надходження нових батарей від наших міжнародних партнерів в Україну.

🏦 Своєю чергою керівники Уряду презентували низку державних програм спрямованих на полегшення будівництва власної генерації населенням, ОСББ, комунальними підприємствами та бізнесом. Пільгове кредитування буде надаватися одразу 17 банками України, серед яких державні, міжнародні та українські комерційні фінансові установи.

💳 Для звичайних громадян передбачається надання безвідсоткових кредитів на придбання обладнання для сонячної та вітрової генерації електроенергії електростанції. Умови кредиту максимально спрощені, що дозволяє швидко та зручно отримати необхідні кошти.

🏭 Для підприємців запроваджено лояльні та більш доступні кредитні програми. Бізнес може отримати фінансову допомогу на забезпечення безперебійної роботи в умовах енергетичної нестабільності за вигідними відсотковими ставками. Також мають бути значно спрощені правила підключення такої генерації до електромереж.

🏗 Під час засідання стисло доповів Президенту України Володимиру Зеленському про ситуацію з енергозабезпеченням та реалізацією проєктів будівництва розподіленої генерації. Також міський голова Житомира Сергій Сухомлин озвучив декілька пропозицій, які можуть зробити реалізацію цих державних ініціатив ще більш ефективними для громад.

🤝 Наша сила в єдності та сьогоднішнє засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України вкотре продемонструвало, що спільними зусиллями ми здатні долати навіть найскладніші виклики.

За інформацією начальника Житомирської ОВА Віталій Бунечко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *