Бердичів

міська рада

Оголошення про конкурс на посади членів наглядової ради

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Оголошення конкурсної комісії про конкурс на посади членів наглядової ради  (серед представників громадськості )

КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Житомирської області

Найменування та місцезнаходження підприємства:

Комунальне некомерційне підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Житомирської області (далі – КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради). Адреса: 13312 м.Бердичів, вулиця Здоров’я,1.

Основним видом діяльності КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради є забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством України.

Відповідно до рішення сорок восьмої сесії Бердичівської міської ради «Про створення конкурсної комісії та затвердження її персонального складу для обрання членів наглядової ради у комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Житомирської області» від 08.05.2024 року № 1351 конкурсна комісія  для обрання членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Житомирської області оголошує відбір кандидатів у члени наглядової ради КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради з метою підвищення прозорості процесів управління та ефективності роботи закладу охорони здоров’я.

Конкурсний відбір кандидатів серед представників громадськості відбуватиметься згідно з вимогами Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №  1221.

Вимоги до кандидатів, що виявили бажання взяти участь у конкурсі на зайняття посад членів наглядової ради КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради Житомирської області

ОсвітаВища освіта.
Бажано у галузі (альтернативно):
• Охорона здоров’я.
• Управління та адміністрування.
• Публічне управління та адміністрування.
• Право.
• Соціальні та поведінкові науки.
• Міжнародні відносини.
Досвід роботи  Загальний досвід роботи не менш як п’ять років у одній або сукупно у кількох із зазначених вище галузей.
Володіння державною мовою• Вільне володіння державною мовою.
Загальні вимоги• Відсутність непогашеної або незнятої судимості.
• Відсутність фактів притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією правопорушень протягом останніх п’яти років.

Для участі у конкурсі кандидат у члени наглядової ради особисто надсилає електронною поштою на адресу: voz@berdychiv-rada.gov.ua або за адресою: м. Бердичів, площа Центральна, 1, каб.41 заяву про участь у конкурсі (Додаток 1) одночасно із такими документами:

  1. копією документа, що посвідчує особу кандидата у члени наглядової ради;
  2. резюме у довільній формі із зазначенням релевантного досвіду роботи та   контактних даних осіб, що можуть надати рекомендаційні листи та/або інше підтвердження досвіду роботи кандидата;
  3. копією (копіями) документа (документів) про здобуту вищу освіту;
  4. мотиваційним листом, що містить обґрунтування зацікавленості кандидата посадою незалежного члена наглядової ради;
  5. копією довідки про відсутність судимості;
  6. копією інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
  7. заявою про відсутність конфлікту інтересів за формою, що міститься у додатку  до оголошення (Додаток 2);
  8. копією довідки про доходи (довідки з Державного реєстру фізичних осіб про суми виплачених доходів та утриманих податків) за останні чотири послідовні податкові квартали).

Кандидат може подати додаткові документи, які підтверджують його професійні якості та досвід (зокрема, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе кандидат.

Документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються протягом 10 календарних днів з дня наступного за днем розміщення цього оголошення на офіційному вебсайті Бердичівської міської ради та сайтах публікації оголошень про наявні вакансії. Документи подаються до 17:30 (за київським часом) до 19.07.2024 року українською мовою.

Заява про участь у конкурсі та інші необхідні документи надсилаються на електронну пошту voz@berdychiv-rada.gov.ua з 10.07.2024 р. до 19.07.2024 р. із зазначенням теми «Конкурс на зайняття посад незалежних членів наглядової ради КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради, або за адресою: м. Бердичів, площа Центральна, 1, каб.41  .

Контактний телефон для довідок: (04143) 40032.

Засідання конкурсної комісії для розгляду поданих кандидатами документів і їх перевірка на відповідність  вимогам, передбаченим законодавством, відбудеться 24.07.2024 р. о 10.00 у приміщенні Бердичівської міської ради (3 поверх, кабінет № 32) за адресою: м.Бердичів, площа Центральна, 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *