Бердичів

міська рада

Учасниками першого у Бердичеві Дитячого молитовного сніданку стали сини й доньки загиблих Героїв-Захисників України

изображение_viber_2024-07-07_16-36-06-077-1

У церкві Адвентистів сьомого дня провели перший у місті Дитячий молитовний сніданок: його учасниками стали сини й доньки загиблих оборонців України. Головними героями молитовного дійства діти були обрані невипадково, адже, за переконанням організаторів, саме від них і від Господа залежить доля народів, майбутнє людства.

Із початком війни з росією дитинство маленьких українців просочилося похмурими фарбами, констатував у своєму зверненні до присутніх міський голова Сергій Орлюк. Нині на фронті бійці Сил оборони роблять все можливе й неможливе, аби назавжди стерти чорноту з життя дітвори й дорослих, аби повернувся незабутній смак пори, коли ти ще малий і безтурботний. Наміри українських Захисників та Захисниць непохитні й рішучі, і ніщо не в змозі змінити їх – ворога має бути покарано й вигнано геть. У громаді завжди пам’ятатимуть подвиг їхніх загиблих татусів, котрі Героями увійдуть до історії новітньої України, запевнив дітей Сергій Орлюк.

Разом із Сергієм Орлюком, а також пастором Степаном Кумчаком та отцем Максиміліаном Подвікою присутні на сніданку помолилися за дітей і за мирне, гідне майбутнє України. Далі на учасників дійства чекали солодкий стіл та подарунки від організаторів сніданку.

Подяка церкві Адвентистів сьомого дня за теплий і гостинний прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *