Бердичів

міська рада

У Бердичеві утворено прийомну сім’ю: відповідне рішення ухвалено на засіданні комісії з питань захисту прав дитини

1-3

Із приємної ноти розпочали свою роботу на черговому засіданні під головуванням Сергія Орлюка члени комісії з питань захисту прав дитини: після заслуховування інформації від фахівців міської служби у справах дітей ними було ухвалено рішення про створення прийомної сім’ї. З відповідною заявою до служби звернулася подружня пара: чоловік і дружина виявили бажання влаштувати до прийомної сім’ї 8-річного хлопчика та дівчинку, якій у жовтні має виповнитися 2 роки.

П’ять питань, що увійшли до Порядку денного засідання, стосувалися розгляду ухвал суду про відкриття проваджень за позивними заявами про позбавлення батьківських прав, а також надання висновків про розв’язання спорів. Окрім того, члени комісії визначилися з доцільністю позбавлення батьківських прав матері двох дітей та батька 11-річної дівчинки. В обох випадках орган опіки та піклування звертатиметься до суду з позовом та висновком про позбавлення батьківських прав.

Низка рішень, прийнятих членами комісії, була пов’язана з майновими питаннями. Вони задовольнили заяву матері про надання її синові статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів у зв’язку з тим, що той зазнав психологічного насильства. Розглянуто заяви про виведення 18-річної дівчини з дитячого будинку сімейного типу у зв’язку з досягненням тією повноліття та бажанням жити окремо.

Стосунки з підопічною не склалися, тож жінка звернулася з заявою про звільнення її від обов’язків піклувальниці над 16-річною дівчиною. Відтепер про підлітка піклуватиметься брат.

Традиційно завершилося засідання розглядом індивідуальних планів соціального захисту дітей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дитини, позбавленої батьківського піклування, а також – висновків про стан утримання, навчання та виховання дитини в сім’ї опікунів, піклувальників і виконання тими покладених на них обов’язків.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *