Три ескізні пропозиції розглянули члени архітектурно-містобудівної ради. Через відсутність кворуму голосувати «за» чи «проти» вони не могли, тож використали засідання з метою надати розробникам та замовникам проєктів зауваження, пропозиції, рекомендації, побажання. При формуванні дозвільних документів, попередили, усе озвучене буде донесено до замовників, аби ті врахували його у подальшому.
Схвальну оцінку присутніх отримав проєкт оздоблення фасадів двох будівель, що розташовані через дорогу від Центрального універмагу за адресами: вул. Європейська, 4 та 6. Замовником проєкту виступив один зі співвласників приміщень на перших поверхах будинків – власник магазину «Спорттовари». З його слів, він суто за власний кошт, не просячи грошей у громади, береться оздобити фасади обох будівель, на обох поверхах. Замовник презентував два варіанти кольорової гами, інформувавши членів ради про те, що не лише приводитиме до сучасного вигляду фасади, але й мінятиме вікна, двері, облаштовуватиме водостоки, подбає про благоустрій, оновивши тротуар. Старовинні архітектурні деталі, присутні на будинках, мають відтворити.
У планах іншого замовника – реконструювати під продовольчий магазин одну з квартир на 1-му поверсі у багатоповерхівці на Житомирській, 43 (біля зупинки «Міська лікарня»). Розробник продемонстрував присутнім, як виглядатиме вхідна група, інформував про наявність підйомника для маломобільних груп населення та про наміри покласти тротуарну плитку й облаштувати невеличкий декор.
Мережа магазинів «Жменя» має збільшитися ще на один заклад. Облицьований фасадною плиткою та зі скляним фасадом, на думку членів ради, стильний і сучасний, він з’явиться за адресою: вул. Богданівська, 150. Загальна площа забудови складатиме близько 350 м², передбачено окремий заїзд для постачальників.
В усіх трьох випадках головою ради Олегом Савицьким, керівництвом відділу державного архітектурно-будівельного контролю та іншими фахівцями акцентувалася увага на необхідності благоустрою прилеглої до об’єктів території, облаштування освітлення та системи відеоспостереження. Окремо зупинилися на питанні доступності закладів для маломобільних груп населення. Підйомник – це дуже добре, але бажано, щоби на ньому не висів постійно замок, і людина могла вільно скористатися пристроєм без сторонньої допомоги. А задекларовані «продовольчі магазини» щоби на виході не виявлялися місцем, де печуть-смажать, порушуючи тим самим комфорт мешканців прилеглих квартир.