Бердичів

міська рада

Бердичівський «Палай» націлений на повноцінну реабілітацію Захисників України. Черговий її етап – поїздка до Києва.

5393232614917267137-1

Активну діяльність з реабілітації ветеранів російсько-української війни та пацієнтів військового шпиталю продовжує громадська організація «Палай», очолювана Назаром Двірченком. Днями громадські активісти влаштували чергову поїздку-подорож групи Захисників України – цього разу до Києва.

Українська столиця – сама по собі є унікальним місцем з величезною історією, місцем, наповненим безліччю цікавого й пізнавального, пояснює вибір Назар Двірченко. Окрім того, додає, одним із напрямків діяльності «Палай», є реабілітація ветеранів та військових через спорт. А зокрема, через бокс. І Київ, у контексті цього, теж виступив місцем, ідеальним для проведення активного дозвілля.

Чому? Тому що там розташовано боксерський клуб КІКО, з яким «Палай» пов’язують дружні стосунки. У КІКО гостей з Бердичева гостинно зустріли боєць 10-ї окремої гірсько штурмової бригади «Едельвейс», нині ветеран російсько-української війни, віце-президент Всеукраїнської федерації студентського боксу Василь Палійчук, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу Віктор Чепуров, а також земляк-бердичівлянин, член президії Асоціації боксу України, віце-президент Київської обласної федерації боксу, провідний тренер БК КІКО Володимир Матвійчук.

Деякі з бердичівської групи займалися свого часу боксом, хтось продовжує займатися нині. І особливо приємно було спостерігати за тим, що хлопці пам’ятають не лише все те, що пов’язане з війною: отримавши змогу ступити на ринг, надягнувши рукавиці й прийнявши стійку, вони вмить перетворювалися на боксерів – не відрізнити від професіонала. Всі посміхалися, мовляв, мозок не надуриш і руки, виявляється, добре пам’ятають, що до чого.

Гарно провели час серед друзів у КІКО, а потім вирушили на прогулянку центром Києва.

«Палай» та він особисто дякує усім тим, хто підтримує організацію в її діяльності, каже Назар Двірченко. Його команда націлена на те, заявляє, аби той, хто був на війні і повернувся додому, зміг якомога безболісніше адаптуватися до життя поза вибухами й смертями. Для цього, запевняє, в організації докладали й докладатимуть усіх зусиль.