Бердичів

міська рада

«Скринінг здоров’я 40+»: послуга доступна вже у 62 місцях надання послуг Житомирської області

img_a3b08f53db95b6b5609076957717bb0b-1

Якщо ваш день народження в січні  і вам 40+, то перегляньте застосунок Дія на повідомлення: «Вітаємо! Вам доступна послуга Скринінг здоров’я. Подбайте про здоров’я завчасно». 

Вже понад 1588 медичних закладів по всій країні вже є в програмі — список постійно оновлюється: https://screening.moz.gov.ua/

На сьогодні заклади охорони здоров’я Житомирщини поступово реєструються в програмі, наразі у 62 місцях надання послуг де можна пройти “Скрінінг 40+”, які працюють на базі 39 надавачів медичних послуг.

Що дає «Скринінг здоровʼя 40+»?

— безоплатне базове обстеження;

— раннє виявлення серцево-судинних захворювань;

— діагностику цукрового діабету;

— оцінку стану психічного здоровʼя.

Усі обстеження можна буде пройти швидко й в одному місці — без окремих візитів до сімейного лікаря та без пошуку направлень.

Як це працює:

Через 30 днів після вашого дня народження у 2026 році — сповіщення в Дії.

Після підтвердження участі — 2 000 грн на Дія.Картку (лише для скринінгу).

Якщо не користуєтесь Дією — зверніться до ЦНАПу, там допоможуть долучитися і вкажуть рахунок для зарахування коштів.

Держава продовжує підтримувати українців і піклуватися про здоровʼя людей — навіть у найскладніші часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *