Під час засідання 86-ї сесії міської ради відбулося урочисте вручення високих військових нагород мешканцям громади. Бердичівський міський голова Сергій Орлюк спільно з секретарем міської ради Богданом Колядою передали двом місцевим волонтерам почесні відзнаки Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського — «За сприяння війську». Отримання відзнак стало можливим завдяки поданню голови ГО «Житомирське обласне об’єднання учасників бойових дій та волонтерів “Справедливість”» Сергія Ружицького.
Андрій та Олександр — проактивні волонтери з перших днів повномасштабного вторгнення, зазначив Сергій Ружицький. Наразі вони ввезли з-за кордону понад 150 автомобілів (у тому числі буси та трейлери) для потреб військовиків, а рахунок відремонтованої ними автомобільної техніки за понад 4 роки йде на сотні одиниць. Також волонтери займаються доставкою гуманітарних вантажів і особисто доправляють автівки на передову — туди, де у них є щоденна потреба.
За значний особистий внесок у наближення миру та невпинну працю на підтримку Сил Оборони України нагороди отримали Андрій Чижик та Олександр Борисенко. Керівництво громади та присутні у сесійній залі висловили волонтерам глибоку вдячність за їхню відданість, надійний тил та постійну допомогу військовослужбовцям. Бердичівська громада пишається земляками, чия діяльність щодня зміцнює обороноздатність держави, та приєднується до привітань на адресу нагороджених.




