Бердичів

міська рада

Відбулося засідання інвестиційної ради

DSC01109_result

У міській раді відбулося розширене засідання інвестиційної ради, в якому взяли участь Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, заступники міського голови Олена Петрівська та Костянтин Анучін, директор департаменту економічного розвитку Михайло Май, очільники управлінь та відділів міської ради, представники депутатського корпусу, керівники комунальних підприємств та бюджетних установ громади.

Присутні розглянули стан виконання кожного зі схвалених публічних інвестиційних проєктів, включених до інвестпортфеля громади, визначили низку ризиків та спільно опрацювали проблемні питання. Зупинилися, зокрема, на проєктах сфери освіти, соціального захисту, житлово-комунального господарства та охорони здоров’я. Серед них проєкти щодо Бердичівської міської лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, очисних споруд, реконструкції мереж водопостачання, мосту через струмок Семенівський та  будівлі садочка № 7, створення освітнього простору у межах реформи НУШ, будівництва пам’ятного комплексу Захисникам і Захисницям України, ремонту Центру позашкілля тощо.

Окремо розглянули перспективи внесення до інвестпортфеля на наступний рік проєктів решти галузей, які цьогоріч не визнані пріоритетними, як-то культури та спорту. Порушили питання безбар’єрної доступності стадіону ДЮСШ м. Бердичева, дитячої бібліотеки та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. За підсумками засідання відповідальним особам надано доручення щодо усунення виявлених недоліків та оптимізації процесів реалізації проєктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *