У Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю влаштували свято «Тепло батьківського серця», присвячене Дню батька. В урочисто оформленому приміщенні облаштували фотозону «Мій тато — моя гордість», розвісили малюнки дітей про сім’ю та сердечка з їхніми щирими побажаннями татусям.
Захід, на запрошення колективу Центру під керівництвом Наталії Івасюк, діток та їхніх батьків, відвідали й гості: Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, заступниця міського голови Олена Петрівська, в.о. начальника управління сім’ї та соціального захисту населення Оксана Прокуратор.
Передусім присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто поклав життя за свободу і незалежність держави, загиблих у боротьбі з окупантами та батьків, яких немає поруч.
Батько тримає світ на своїх плечах, констатували організатори, і безмежне щастя, коли є шанс сказати йому дякую особисто. Відзначення Дня батька — ще один привід для багатьох дітей не звично привітати тата, а написати на передову, нагадати, що його дуже чекають вдома. А тих батьків, які, на превеликий жаль, вже ніколи не повернуться, — вшанувати.
Діти читали вірші, співали пісень й танцювали, брали участь у грі «Що ми любимо робити з татом?». А найсміливіші батьки змагалися у конкурсі «Супергерой — тато». Захід повнився музичними привітаннями від студентів Бердичівського педагогічного фахового коледжу, вихованців Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова та підопічних Центру комплексної реабілітації.
Під час акції «Тепло батьківського серця» діти створили колективну листівку й разом з батьками прикріплювали до великого серця свою любов, турботу, підтримку, доброту, силу та довіру. Завершилася зустріч фотографуванням у фотозоні та частуванням.



















