Бердичів

міська рада

Відбувся круглий стіл «Кордони без бар’єрів для родин дітей з інвалідністю»

Beige and Black Minimalist Project Deck Presentation

18 травня 2026 року відбувся круглий стіл «Кордони без бар’єрів для родин дітей з інвалідністю».

Ініціатори заходу:

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» спільно з Комітетом з питань захисту прав осіб з інвалідністю НААУ.

Громадська організація «ДОБРОБАТ». Громадська організація «Друзі України».

Громадська організація «Ліга справедливості України».

Основною метою заходу заявлене комплексне обговорення чинного законодавства України у сфері регулювання виїзду за межі України громадян України чоловічої статі віком від 23 до 60 років, а саме виявлення правових прогалин та формування законодавчих ініціатив, щодо усунення дискримінаційних норм Постанови КМУ №57 від 27.01.1995 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України», щодо перетину кордону для опікунів та батьків осіб з інвалідністю.

Модератор-доповідач голова «Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», голова комітету НААУ з питань захисту прав осіб з інвалідністю – Олександр Вознюк.

Спікери:

Представник Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності України. Голова ГО «ДОБРОБАТ» Дмитро Іванов.

Голова ГО «Друзі України» Лариса Почечун. Членкиня Ради Комітету НААУ Іванна Костракевич. Членкиня Ради Комітету НААУ Юлія Орлова.

Керівниця   медіа   центру   «Ми   Вінничани»,  членкиня ради правління правозахисної організації «Ліга справедливості України» – Софія Копач.

За більш детальною інформацією можна звертатися до заступника голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Анастасії Порфимович (vgoi.psi@gmail.com, porfymovych.a.s@gmail.com).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *