Бердичів

міська рада

Бердичівська громада вдячна за захист воїну-земляку Ігорю Котляру!

DSC00129_result

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбулося привітання захисника України, чиї плечі тримають спокій громади та кордони держави — солдата Ігоря Котляра. Міський голова Сергій Орлюк та присутні на виконкомі висловили щиру вдячність воїну, який свідомо обрав нелегкий шлях оборонця, за доблесний захист українського народу.

Під час заходу зачитали лист-подяку від військового командування за заслуги бердичівлянина, який проходить через найзапекліші бої. Побратими й командир відзначають силу духу та витривалість бійця, його дисциплінованість і патріотизм: Ігор Котляр проявляє рішучість у виконанні бойових завдань, небайдужість до долі рідної землі та майбутнього української нації. У документі наголошено, що такі особистості є прикладом для наслідування, адже демонструють свідому позицію громадянина, для якого у питаннях територіальної цілісності України не існує компромісів.

Присутні вітали земляка, дякували за невтомний щоденний захист, окремо висловили повагу його родині, яка виховала справжнього оборонця країни, та наголосили на стабільній всебічній підтримці Сил Оборони України.

Бердичівська громада приєднується до привітань та дякує за захист. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *