Бердичів

міська рада

ЦНАП відновлює прийом громадян із дотриманням певних обмежень

З 01 червня 2020 року Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради поступово відновлює прийом фізичних та юридичних осіб за попереднім записом. В умовах дії обмежень прийом відвідувачів здійснюватиметься за наступним графіком: з понеділка по п’ятницю- з 9.00 до 17.00 (обідня перерва: з 13.00 до 14.00). Попередній запис здійснюватиметься за номерами телефонів: (04143) 2-13-81, 0989592847.

Звертаємо увагу відвідувачів, що робота Центру організовуватиметься з дотриманням вимог постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16, а саме:

Працівники та відвідувачі допускатимуться до приміщення тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

Прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами. Очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням соціальної дистанції – (1,5 м.).

На вході до приміщення ЦНАПу облаштовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

Дозволяється одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування.

Дистанція між місцями надання послуг має становити не менше 1.5 метра.

Державним реєстратором та адміністраторами  надаватимуться  наступні послуги:

– реєстрація місця проживання/ перебування особи;

– зняття з реєстрації місця проживання особи;

– видача довідок місця проживання особи;

– видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

– видача містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва;

– реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

– реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта;

– надання відомостей державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

– державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяження за заявами   фізичних   та юридичних осіб,    які   зареєстровані на території м. Бердичева;

– державна реєстрація фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які зареєстровані  у  м. Бердичеві.

Разом з тим інформуємо, що працівники відділу організації  надання адміністративних послуг та відділу з питань державної реєстрації надають консультації громадянам та суб’єктам господарювання з наступних питань за телефонами:

– щодо адміністративних послуг, визначених переліком, затвердженим рішенням Бердичівської міської ради від 18.09.2019 № 986 «Про перелік адміністративних послуг, які надаються центром надання адміністративних послуг    виконкому    Бердичівської міської ради,   у новій редакції»: (04143)2-13-81, 0989592847;

– щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: (04143) 4-18-53;

– щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців: (04143) 2-13-81.

ЦНАП